לרוץ ממש בכיף – אפילו בחושך

פנסי LEDLENSER ומגוון רחב של אביזרים מעמידים את הספורט והבילוי שלך בחוץ באור בטוח.

בישראל, הימים חמים, מזג האוויר לא תמיד נוח לריצה, רק בערב האויר מתחיל להתקרר ולפעמים יש גם בריזה נעימה, אפילו יכול להיות קריר, אבל מדובר כבר על שעות חשוכות, לפעמים נרצה לרוץ באזור בו הרחובות חשוכים, אף על פי כן, אף אחד לא חייב לפספס פעילויות בחוץ, כי פתרונות תאורה ניידים מבית LEDLENSER מביאים אור בהיר ומדויק למסלולי ריצה ומסלולי הליכה.

סדרת פנסי NEO

חברת לדלנסר, שבסיסה בעיר סולינגן שבגרמניה, עיצבה במיוחד עבור רצים את סדרת פנסי NEO קלת המשקל – ממתחילים ועד למקצוענים.
בין אם מדובר בסיורי הרים ויערות, או בקמפינג בטבע, חובבי פעילויות חוץ ימצאו מגוון מקיף של פנסי ראש חדשניים בדגמי סדרות Core ו-Signature.

בעזרת אביזרים חכמים, ניתן להשתמש בפנסי הראש גם בצורה נוספת, שכן ניתן לחבר את פנס הראש לקסדה, חגורה או חצובה. בדגמי הפרימיום של סדרת Signature התוספות הפרקטיות כבר כלולות במארז המוצר, כאשר הן זמינות כתוספת אופציונלית לרכישה עבור דגמי ה-Core.
הודות ל- LEDLENSER Connecting System, ניתן להשתמש באביזרים באופן אוניברסלי ולהתאים גם לדגמים אחרים, כמו לפנסי יד מסדרת P.

לכו באוויר במקום על הליכון – עם NEO

ספורטאים המתאמנים בחוץ כל השנה זקוקים לפנס ראש קל משקל עם מקסימום נוחות, והתאמה לצרכיהם. עם פנסי ראש מסדרת NEO, רצים וצועדים יכולים לבחור מבין ארבע גרסאות: פנס ראש מותאם לפעילויות יומיומיות ולריצות ספונטניות, ה-NEO1R האולטרה-קומפקטי תמיד איתך – וישרת מטרה זו היטב.

דגמי ה-NEO3 וה-NEO5R עתירי התכונות יעזרו בהארה בריצות, הליכות וסיורים ברחבי העיר,
וה-NEO9R הבהיר והעוצמתי מכולם, מספק שותף אמין וחזק גם במהלך ריצות יער, שטח, או ריצות שבילים מאתגרות.

כל הדגמים מצוידים בטכנולוגיות חדשניות המספקות הארה הומוגנית, ומאירות באופן מיטבי את הטווח הקרוב והרחוק בכל עת. אם תנאי התאורה משתנים במהלך הריצה, ניתן לשנות את מצבי האור במהירות. באימון בקבוצות ניתן לענוד את NEO5R ו-NEO9R גם על רצועת החזה כדי לא לסנוור אף אחד. NEO3 מופעל באמצעות סוללה רגילה, כל שאר הדגמים נטענים.

הפנסים המושלמים לפעילויות חוץ

להיות בחוץ ללא גבולות טיולים רגליים, שביל ישראל, טיפוס, טיולי סנפלינג, הייקינג, סקי ועוד: לפעילויות חוץ תובעניות, פנסי הראש האיכותיים של סדרת Core ודגמי הפרימיום Signature הם שותפים אמינים.
LEDLENSER מציעה מגוון דגמים עם עוצמות הארה שונות ותכונות חדשניות – כך שכל אחד יכול למצוא פנס מתאים ולדעת שהוא/היא מצויד/ת בצורה מושלמת לפעילויות חוץ כאשר החושך יורד או כאשר אור היום אינו מספיק.