למה פנס איכותי שווה כל שקל?

כל מוצר נבחן ברגע האמת או כמו שאומרים, במאני טיים. כשהכול טוב, נוח ונעים, אז כל המוצרים מעולים, אך ברגע שנצטרך את המוצר באמת – זה הרגע בו הוא חייב לעבוד כמו שצריך.

פנס למשל, יכול להאיר או לא כשהילד משחק איתו מתחת לשמיכה, אך ברגע האמת – למשל כשיש הפסקת חשמל או כשצריך פנס לתקן משהו ברכב, הפנס חייב לעבוד, ולעבוד טוב.

אנחנו לא נגע כרגע בהבדלים והאפשרויות של סוגי הפנסים כמו פנס ראש או פנס יד, את זה נסקור בפעם אחרת. אנחנו ננסה לגעת בצורך הבסיסי ובביטחון שנותן לנו האור. וכדי שנקבל את הביטחון הזה, אנחנו חייבים פנס שיספק לנו אור כשנצטרך אותו ושלא נצטרך לדאוג לגביו. טכנולוגיה וחומרים הם שני תחומים בהם, לפחות כיום, יותר טוב אומר יותר יקר. כלומר שימוש בחומרים טובים יותר ובאיכות הרכבה ובנייה טובה יותר תגרום לפנס איכותי להיות יקר יותר מפנס לא איכותי. אבל אם הוא באמת איכותי, אז הוא שווה כל שקל.

 

כל מי שהיה בצבא יודע מה המשמעות של פנס טוב. כזה שלא צריך לנער אותו או לתת לו טפיחה קלה על הגוף כדי להאיר. כיום תוכלו למצוא פנסים איכותיים יותר, של לד לנסר למשל, בשימוש יחידות מיוחדות בכוחות הביטחון.
כי פנס זה אור ואור זה חיים.
אם הפנס איכותי, הוא יכול ממש להציל חיים.
זו לא קלישאה, וזה לא מתאים רק לצבא.

אם אתם רוכבי אופניים למשל ויוצאים לרכיבת לילה, הפנס יכול להציל אתכם מסכנות רבות. אם הפנס יפסיק לעבוד בגלל כמות הזעזועים והרעידות ברכיבה, אז יותר בטוח לעצור. זה אולי נראה כאילו מדובר בבעיה קטנה, אך אם הפנס יפסיק לעבוד כשאתם בירידה, בסיבוב או בשביל צר, החיים שלכם יכולים להיות בסכנה.
LPA_0037_ICv2
אז פנס זול יכול להיות נחמד וזהה כמעט לחלוטין לפנס הטוב יותר, אך ברגע האמת, כשאתם מדלגים מעל בור בשטח, הפנס שלכם חייב להמשיך לעבוד. פנס זול לא עומד בתנאי שטח ואפילו לא נבדק מעולם בתנאי שטח.

ההבדלים לא תמיד נראים לעין, למשל בהלחמות של רכיבי האלקטרוניקה בתוך הפנס. בפנס זול, עובי ההלחמה בין בית הסוללות לבין בית רכיב התאורה יכול לעמוד למשל על עובי של מילימטר, כי חברת הפנסים חוסכת.
בפנס איכותי עובי ההלחמה יעמוד על עובי של שני מילימטר לפחות.
כשהפנס יקבל מכה קלה, חיבור של מילימטר יתנתק אך חיבור של שני מילימטר לא. אלה סוג ההבדלים. אותו דבר לגבי איכות העדשה, או גומי האטימה (אם יש בכלל בפנס הזול).

 

כשאתם בטיול שטח עם אוהלים ומכינים ארוחת ערב לכל החבר’ה, אתם משתמשים בפנס ראש בדרך כלל. בפנס זול לא תהיה אטימה טובה ויש חוטים לא הכי מבודדים, ואז האדים יחדרו לפנס ויגרמו לקצר, קורוזיה ומה לא. פנס איכותי הוא אטום, החוטים מופרדים ומקובעים ולכן זה לא יקרה.

ההבדלים הללו שווים כל שקל, כי ברגע האמת, הפנס יהיה שם בשבילך.

 

טיול משפחתי למערות, חניית לילה ליד נהר הירדן או כל פעילות משפחתית כיפית יכולה, באופן הכי פשוט, להיהרס אם הפנס לא יעמוד בציפיות הבסיסיות ביותר. אם אתם אנשים של פעילות ספורטיבית, אז אין ספק שפנס זול לא בא בחשבון. הרי רק הזעזועים שפנס מקבל בזמן ריצה או רכיבה או טיפוס מחייבים איכות גבוהה. הזיעה שלכם שמטפטפת על הפנס גם יכולה להרוס פנס זול. המשמעות של השקעה בפנס איכותי אומרת שאתם משקיעים באיכות החומרים, באיכות ההרכבה ובעיקר בביטוח נגד דאגות ברגע האמת.

כמה שזה אולי יישמע לכם שטותי, אפילו הפנסים הקטנים האלו שאנחנו תולים על מחזיק המפתחות הם לא צעצועים.
K3_Stilהפנסים האלו הם פנסי החרום שלנו ולכן הם חייבים להיות איכותיים. לד לנסר משקיעה המון פיתוח ומחשבה גם בפנסים הקטנים הללו.

 

פנסים איכותיים מגיעים עם הרבה יותר מסתם “אור”. בפנסים של לד לנסר למשל יש טכנולוגיות ייחודיות בעלות פטנט של ניצול אנרגיה, שיטות טעינה, מבנה עדשה, סוג רכיב תאורה ועוד. הטכנולוגיות הרבות האלו נותנות לפנסים של לד לנסר איכות שלא היתה קיימת עד היום בפנסים. איכות שיכולה להבטיח לכם ביטחון ושקט כשאתם משתמשים בפנס.

שימוש בפנס של לד לנסר מאפשר לכם לעשות כל פעילות או להיכנס לכל מצב חרום (חס וחלילה) עם ביטחון מלא.
חלק מהפנסים של לד לנסר מאפשרים לכם תאורה עוצמתית כמעט כמו של אור יום.

 

אז לסיכום,
בלי להיכנס לקלישאות, פנס איכותי נותן לכם ביטחון. פנס איכותי שווה כל שקל כי הוא יהיה שם כשתצטרכו אותו.