אודות

אור השמש מגיע לכדור הארץ במשך יותר מ-8 דקות. אנחנו רק לוחצים על הכפתור

אנו יוצרים אור.

אפילו בפינה הרחוקה והחשוכה ביותר בעולם. כאחד ממובילי השוק העולמי בתחום פנסי LED – פנסי יד ופנסי ראש, אנו ממש אובססיביים בעיניין.

ולמרות שיש כאלה הסבורים שאנחנו כבר מייצרים את הפנסים הטובים בעולם, אנו חושבים שאנחנו רק בתחילת דרכנו.

כי תמיד יש רעיון שהוא טוב יותר מהרעיון הטוב שהיה למישהו זה עתה, ומכיוון שאפשר לשפר אפילו את האיכות הטובה ביותר. יש לנו כבר מעל 100 פטנטים לרעיונות החדשניים שלנו.

אבל זו רק ההתחלה.

איך לדלנסר המציאה מחדש את הפנס?

מוצרים מהפכניים רבים ראו אור לראשונה במחסן הביתי.

כך היה המקרה של לדלנסר הראשון. כאשר הרלד וריינר אופולקה – זוג תאומים מגרמניה – שהקימו את חברת לדלנסר בשנת 1993, באמת לא היה להם הרבה יותר ממחסן ביתי, מחשב אתרי ישן, סט כלים, משטח ציור וכ -1,000 מארקים גרמניים שחסכו.

אבל זה לא מנע מהם להפוך לילות כימים, לעבוד קשה ולחלום על הצלחה גדולה.

חלום שבקרוב יהפוך למציאות: כיום חברת המחסן הקטנה היא יצרנית הפנסים הבינלאומית, שאין כמותה בקנה מידה עולמי.
עם למעלה מ -1,500 עובדים אנו חולקים את המטרה – והיא להשתפר מעט כל יום -בכל מה שאנחנו עושים.

לכן אנו מרחיבים ללא הרף את מגוון המוצרים והאביזרים שלנו, בוחנים רעיונות חדשים ואפילו רעיונות שכבר נפסלו בעבר ומסתמכים יותר ויותר על מקורות אנרגיה בר קיימא.

יחד עם זאת, האחריות חשובה לנו בהרבה מערך בעלי המניות. זו הסיבה שאנחנו מעדיפים להשקיע את הרווחים בתוכניות הכשרה ודיור לעובדים בסין, להשתלב בפרויקטים חברתיים, ולטפח שיטות אקולוגיות.

פנסי לדלנסר בישראל מיוצגים ומשווקים בלעדית על ידי

יש תוצאות
פנסי לדלנסר

מה שאנחנו מעריכים הכי הרבה ומה שאנחנו נותנים להנחות אותנו בדרך הוא ההתלהבות של הלקוחות שלנו.
האיכות שלנו, המוצרים והשירות שלנו צריכים ליצור גורם “וואו”.
אנו משיגים זאת בצורה הטובה ביותר כשאנחנו יוצרים אווירה בחברה שלנו שסוחפת את כולנו קדימה. אנו מאתגרים זה את זה ותומכים בעובדינו בהתפתחותם כדי לאפשר להם לנצל את מלוא הפוטנציאל שלהם.

בכל מה שאנחנו עושים אנו פועלים באחריות ובאמינות. גם כלפי הסביבה וגם כלפי אנשים. בייצור אנו מקפידים לכבד פרקטיקות אקולוגיות וקיימות. חיי הסוללה הארוכים של הפנסים שלנו והאפשרות להחליף חלקים פגומים גם מסייעים בהגנה על המשאבים. אנו ממלאים את האחריות שלנו כלפי אנשים על ידי, למשל, בניית ועזרה בדיור לעובדים, ובאמצעות מעורבות בפרויקטים חברתיים.

לדלנסר מגדילה את השותפות עם עמותת “רופאים ללא גבולות” והפכה לשותפה רשמית ב -2020. “רופאים ללא גבולות” נוסדה בשנת 1971 ופעילה באזורי משבר רבים ברחבי העולם בכדי לספק עזרה הומניטארית חשובה. ההשפעות של מלחמה, מגיפות או תת תזונה נתמכות באמצעות המאמצים המשותפים של אנשי המקצוע הרפואיים והצוותים הבינלאומיים. בעבודתם היומיומית באתר, צוות “רופאים ללא גבולות” מסתמך לעיתים קרובות על תאורה ניידת, מכיוון שאזורים רבים אינם מציעים אספקת חשמל אמינה. הפנסים שנתרמו על ידי לדלנסר היו תרומה חשובה. הכסף הנוסף שהחברה תרמה עוזר למשל לשלם עבור חיסונים ותרופות לאנשים נזקקים

חברת לדלנסר מפתחת ומייצרת מכלול רחב של מוצרי תאורה המגדירים מחדש את התחום: פנסי ראש עם יכולות תאורה חסרות תקדים, פנסי כיס קטנטנים המאירים בצורה מפתיעה, פנסים תעשייתיים, פנסים מקצועיים ועוד מגוון אדיר – התאמה מושלמת ומתן מענה לדרישות של כל משתמש.
ברגע שרואים את היכולות של פנסי לדלנסר – בין אם פנסי ראש, פנסי כיס או פנסי לד מקצועיים וגדולים – מבינים מיד שמדובר בבחירה האופטימאלית.

עיצוב הוא חלק בלתי נפרד מתפעול ונוחות

הפנסים שלנו ניחנו ביופי פשוט הגורם להתפעלות.
כל תשובה מקורה בשאלה.
ואנו שואלים:

כיצד ניתן לעטות על פנס, עיצוב ארגונומי וקלות בשימוש תוך שימוש בשפה עיצובית פשוטה?

לדעתם של טובי המעצבים, הצלחנו להשיב על שאלה זו.
צוותי שופטים בשיקגו ומילאנו, כמו גם מרכזי העיצוב החשובים ביותר בגרמניה,
הכתירו את השפה העיצובית של פנסי ® LED LENSER
בלמעלה מ- 60 פרסים ותעודות הצטיינות.
להלן מבחר קטן מאותות ההצטיינות בהם זכו דגמי הפנסים של לדלנסר: