תעשיה ומוסדות

לכולנו ברור שפחות מעניין אתכם צבע הפנס או כמה הוא מרגיש חזק כשאתם משתמשים בו. אם הגעתם לכאן, אז כבר שמעתם על האיכות, האמינות והעוצמה של פנסי לד לנסר.

לפני שנמשיך להסביר לכם למה כדאי לכם לעבוד איתנו ועם פנסי לד לנסר, אתם חייבים לדעת שלפנסי לד לנסר יש טכנולוגיות מתקדמות שלא רק משפרות את הביצועים של הפנס לרמות שלא הכרתם, אלא גם חוסכות לכם כסף בטווח הארוך, ויותר חשוב – גם בטווח הקצר. כלומר גם המשתמש הסופי וגם אתם מרוויחים.

לפנסי לד לנסר יש טכנולוגיות שקשורות לשיטות הטעינה, למבנה הפנס ולשיטות ניצול הסוללה. מה שמאריך את חיי הפנס, מקצר את זמני הטעינה וכמובן – מוריד את הבלאי ואת העלויות השוטפות, לא רק של הפנס, אלא גם של הסוללות.

נעבור בקצרה על האיכויות שפנסי לד לנסר נותנים למשתמשים שלכם, עם דוגמאות שקיבלנו ממקרים שקרו;

 

פוקוס / זום

המשתמשים יכולים לעבור ממצב של סריקה כללית של חדר או מסדרון למצב של חקירה נקודתית בפינה במהירות עם תזוזה של אצבע אחת. שיטת הפוקוס המהיר מאפשרת למשתמש להישאר עם יד אחת פנויה ולתפעל את הפנס ביעילות ולא להתעסק עם הפנס ולמשל לפספס את המספר של הרכב שכרגע בורח מהמתחם.

תפעול

גם לחצן ההפעלה לא דורש שתי ידיים ואפילו לא מבט. הכול מתבצע בקלות עם אצבע אחת. הדלקה לאור בתאורה עוצמתית ומלאה, לחיצה לתאורה חלשה יותר (כשלא צריך אור כל כך חזק), לחיצה למוד תאורה משתנה כמו הבהוב, SOS או אפילו מצב הגנה עצמית. זה הכול קורה עם אצבע אחת. החלפת עוצמות התאורה טובות כי הפנס לא חייב לסנוור את המשתמש כשהוא רק מחפש את המפסקים הנכונים בארון חשמל.

 

מבנה

הפנס חזק. עשוי מאלומיניום תעופתי. יש לו טבעת הגנה על העדשה למרות שהעדשה עצמה חזקה במיוחד. הפנסים עברו בדיקות זעזועים והם עמידים בפני פגעי מזג אוויר. כל מזג אוויר.
הפנס יכול לעבור משימוש חם ונעים במחסן, לשימוש חיצוני בלילה גשום וקר בלי בעיה. לא צריך לעטוף בשקית את הפנס.

ולמה פנסי לד לנסר כל כך טובים לכם?

 

פנס עם בית

נתחיל בניסיון שלנו – אתם מקבלים פנס עם בית. כבר שנים שאנחנו עובדים עם כוחות הביטחון- צבאי ומשטרתי. כבר הרבה שנים שאנחנו מספקים להם שרות וטיפול.
אנחנו מכירים את הסטטיסטיקה של הבעיות, התקלות והשימושים (עם לד לנסר אין הרבה בכלל). אנחנו לא מופתעים מבעיות ולא מגופים גדולים ומסובכים.
אתם מקבלים מאיתנו 5 שנים לפחות של התחייבות לפנס תקין ושמיש. 5 שנים.

 

הוצאות שוטפות נמוכות

תתחילו להתרגל לעובדה שההוצאות שלכם בכל מה שנוגע לפנסים עומדים לרדת. בגלל הטכנולוגיות של לד לנסר ואיכות הפנסים, פנסי לד לנסר עובדים יותר זמן עם סוללות רגילות. הרבה יותר זמן.
כלומר תוכלו לצמצם את רכישת הסוללות שלכם. לא תצטרכו לבזבז זמן על התעסקות עם החלפת הסוללות. לא תצטרכו להתעסק עם תזכורות ל”תלונות” על כמה האור נחלש.

בפנסי יד המבוקשים שלנו בגודל בינוני, כמו למשל P5R או M7R, שיטת הטעינה משתמשת בקירבה בלבד, ונקראת טעינה צפה. היא מאפשרת טעינה על ידי חיבור הפנס לתושבת שלו בעזרת מגנט ולא על ידי כבלים. את המטען המגנטי ניתן לחבר לקיר למשל, ולחבר לחשמל, למחשב (USB) ולרכב.
כלומר גם בגלל השיטה המגנטית הבלאי של הפנסים קטן הרבה יותר. אין התעסקות עם תקעי טעינה שמתעקמים, נשברים וכנ”ל לגבי שקעי הטעינה בפנס עצמו.

לדגמים המבוקשים שלנו בגודל גדול, למשלP17R או M17R, יש סוללות נטענות בטכנולוגיה חדשה לחלוטין שמאפשרת מחזורי טעינה גדולים, בערך פי 3 או 4 יותר, ממחזורי טעינה של פנסים עם סוללות נטענותNiMH או Lithiumרגילות. כלומר אם סוללה נטענת של פנס רגיל ניתן להטעין בין 500 ל-1000 פעמים, אז את הדגמים האלו של לד לנסר תוכלו להטעין עד 3000 פעמים!
הטכנולוגיה הזו נקראת Safety Ytrion Cell™ והיא נותנות מעל 90% מהעוצמה גם לאחר 2000 מחזורי טעינה.

זמן הטעינה בכל הפנסים שלנו קצר בערך בחצי מטעינה של פנסים נטענים של חברות אחרות.

 

תחזוקה

המבנה המודולרי של הפנס מאפשר החלפה או תיקון של חלקים נפרדים ולא צריך להחליף את כל הפנס בגלל בעיה בקפיץ האחורי למשל.

אולי אפשר לעניין אותך גם במוצרים אלו

ספורט ואקסטרים

אם אתם רצים, סקייטרים, רוכבי כביש או שטח, גולשי סקי, מטפסי הרים או במילים אחרות – עוסקים בספורט, אתם כבר יודעים בעצמכם כמה חשוב שהציוד...

בית, משפחה, עשה זאת בעצמך

כבר קרה לכם שבאמצע הפסקת חשמל הפנס ההוא שקניתם בסופר לא עבד, נכון? וקרה לכם שהיתה נזילה מתחת לכיור ופשוט לא הצלחתם למצוא אותה כי...

פנסים לטיולים ומחנאות

כשאתם יוצאים לטיול מחנאות, ביקור במערה, לילה לצד נהר הירדן, או שסתם בניתם ‘מחנה’ עם הילדים באוהל בחצר,אתם לא באמת מעוניינים לסיים את היום שלכם...

מקצוענים | כוחות ביטחון | צבא

פנסי לד לנסר נבחרו לשמש את כוחות הביטחון וההצלה של ישראל, יחד עם יחידות צבאיות מסווגות נוספות. פנסי לד לנסר נבחרו גם להיות הפנסים הרשמיים...

ריצה ואופניים

לריצה, רכיבה, סקייטבורד או כל ספורט אחר בו כביש הוא חלק מהמגרש שלכם, פנס כמו NEO יכול להיות מצוין. הפנס קל מאוד, קטן ולא מפריע,...