פנסי ראש ספורטיביים

פנס ריצה NEO לדלנסר

בחברת לדלנסר פיתחו את סדרת פנסי הריצה והספורט במיוחד עבור ספורטאי אקסטרים וספורטאים עירוניים.

כל פנס הוא ברמת פרימיום כאשר הפנס החזק ביותר מציע עוצמת תאורה של כ – 4,000 לומן ו״יורה״ אור למרחק של עד כ – 330 מטר.

פונקציות מתקדמות

פונקציות התאורה הקדמית שמעניקים פנסי הסדרה מעלים את רמת הנראות של המשתמש ובכך עולה רמת הבטיחות בזמן הפעילות הספורטיבית, גם בתנאים קשים ומאתגרים.

עם טכנולוגית ה – Fusion Beam, למשל, ניתן ליצור תבנית תאורה ייחודית אשר מותאמת אישית, בזמן אמת לדרך השימוש האישית שלך. תכונה זו מתאפשרת הודות לשתי נורות LED בגוף הפנס – נורת שטיפה ונורת ספוט ממוקדת הניתנות לכיוונון בנפרד כדי ליצור את מרקם התאורה המתאים לך ביותר.

בחלק מהפנסים ניתן להגדיר את הפנס ולשלוט בו ישירות מהסמארטפון שלכם עם אפליקציית Ledlenser Connect, בעזרת טכנולוגית – Bluetooth 5.0. אחד היתרונות הגדולים של הטכנולוגיה האלחוטית היא שתוכלו לשלוט על אור הפנס ישירות מהשעון החכם שלם.

פנסי ראש ליישום מיטבי

פנסי הסדרה הם פנסי ראש אשר מאפשרים שימוש גם בצורות נוספות. לצורך כך מצורפים מתאמים שונים לפנס המאפשרים הצמדה מאובטחת, לקסדה או לחצובה. הודות למערכת החיבור הייחודית של לדלנסר, ניתן לחבר אביזרים  נוספים בקלות.

מתאים במיוחד לסביבות מאתגרות

סביבות קשות ומאתגרות הן המומחיות של פנסי הסדרה העמידים: טכנולוגיית ה – Flex-Sealing מבטיחה הגנה אופטימלית מפני אבק עם דרגת איטום – IP68 וכמובן גם הגנה מנוזלים בדרגה – IPX8. בנוסף פנסי הסדרה הם בני לוויה אמינים גם כאשר נדרש שימוש ממושך: הסוללה מספקת עד – 20 שעות של פעולה רציפה לפני שנדרשת טעינה מחדש.